Nabídka práce > Quality engineer – OBJ826

Quality engineer – OBJ826

Náplň práce

dohlížet na udržování kvality ve výrobě a pomáhat ji zvyšovat
- analyzovat data, určovat příčiny negativních jevů a navrhovat nápravná opatření
- spolupracovat na řešení reklamací
- provádět interní audity výroby
- zpracovávat a evidovat kontrolní postupy ve výrobě
- spolupracovat na zavádění pokročilých metod kvality ve výrobě
- samostatné proaktivní jednání se zákazníkem
- úzká spolupráce s rezidenty v automobilce
- schopnost předvídavosti, samostatné práce, odolnosti vůči stresu, organizační schopnosti
- reporting

Požadavky

min. SŠ vzdělání technického směru
- znalost nástrojů kvality (G8D, FMEA, SPC)
- základní čtení výkresů
- aktivní znalost NJ
- schopnost analytického řešení problémů, důslednost, samostatnost a komunikační dovednosti

Nabízíme

- výběr zaměstnaneckých benefitů
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zázemí nadnárodní dynamické společnosti
- místo pracoviště: Mladá Boleslav

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 30 000 - 40 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav