Nabídka práce > Hlavní účetní OBJ1546

Hlavní účetní OBJ1546

Náplň práce

edení účetního týmu
celková zodpovědnost za správné a spolehlivé vedení účetnictví společnosti
sestavování měsíčních a ročních účetních závěrek
zodpovědnost za daňová přiznání a platby daní (daň z příjmu, DPH i ostatní daně a podkladů souvisejících s výpočtem daně)
podpora při analýze finančních výkazů pro vedení společnosti
komunikace s finančním úřadem a auditory
podíl na měsíčním reportingu pro vedení společnosti
zastupování v účtování dokladů, a jiných činnostech vykonávaných účetním týmem

Požadavky

VŠ vzdělání Ekonomické
AJ na komunikativní úrovni
praxe v oboru nutností
znalost předpisů účetnictví a IFRS
dokonalí přehled daňových zákonů a daňové problematiky
komunikační dovednosti, flexibilitu, pečlivost
znalost MS Excel, Word, Outlook
znalost US GAAP výhodou

Nabízíme

zázemí silné mezinárodní společnosti
motivující platové ohodnocení
možnost osobního i kariérního růstu
motivující systém odměňování
zaměstnanecké benefity (příspěvky na dopravu a stravu)
příspěvek na penzijní připojištění
termín nástupu Ihned

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Aj komunikativní úroveň
  • Plat: 40000-60000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Most