Nabídka práce > Provozní mechanik – OBJ1517

Provozní mechanik – OBJ1517

Náplň práce

- spolupráce při zavádění nových technologií na výrobních zařízeních
- údržba výrobních zařízení a zodpovědnost za jejich technický stav
- částečný vývoj výrobních procesů
- ve spolupráci s průmyslovým inženýrem se podílet na sestavování objednávek náhradních dílů
- provádět běžnou údržbu a opravu vzduchotechnických a hydraulických zařízení

Požadavky

- min. SOU strojní
- uživatelská znalost MS Office
- min. 2 roky praxe v oboru
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- samostatnost, spolehlivost, analytické myšlení

Nabízíme

- moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti
- možnost kariérního a odborného růstu
- bonusy jako příspěvek na stravování, telefon,…
- pracoviště oblast Hradec Králové

Další informace

Požadujeme SOU strojního směru, min. 2 roky praxe v oboru, samostatného a s časovou flexibilitou. Nabízíme možnost růstu, 5 týdnů dovolené, stravování, bonusy, prémie a další. Platové ohodnocení je 25 – 35 000 Kč/měs. v oblasti Hradce Králové.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 25 – 35 000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravování, telefon,…
  • Místo pracoviště: Hradec Králové