Nabídka práce > Manažer kvality OBJ545

Manažer kvality OBJ545

Náplň práce

analyzovat a zajišťovat nápravu vnitřních / externích reklamací vč. reportování
připravovat PPAP dokumentaci pro zákazníky, schvalovat PPAP dokumentaci od dodavatelů
přímo komunikovat se zákazníky a s internetem
spolupracovat na auditech dodavatelů, připravovat zákaznické audity
implementovat a udržovat požadavky ISO / TS 16949 do procesů výroby

Požadavky

VŠ / SŠ
praxe v automobilovém průmyslu min.3.roky
zkušenosti s řízením projektů nebo kontrolou kvality
znalost AJ nebo NJ slovem a písmem
znalost čtení technické dokumentace
znalostních norem ISO / TS 16949, VDA
znalost MS Office (Excel, Project, Power Point)
řidičský průkaz skupiny "B" (ochota cestovat)
pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, přesnost

Nabízíme

motivující ohodnocení podle zkušeností a dovedností
stravování ve společnosti - dotované
příspěvek na životní pojištění
velké množství bonusů (např. roční bonus)
5 týdnů dovolené
příspěvek do kafeterie
odměny za odpracované roky
Klášterec nad Ohří

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Management, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ, NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Klášterec nad Ohří