Nabídka práce > Vedoucí údržby (OBJ1701)

Vedoucí údržby (OBJ1701)

Náplň práce

zodpovědnost za řízení a organizaci údržby
hodnocení a řízení pracovníků údržby, rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění
řízení prováděných oprav, plánování preventivní údržby
administrativní činnost a práce s technickou dokumentací
zajištění výroby v množství, kvalitě a čase
plánování a řízení projektů v rámci provozu
zajištění maximální vytíženost strojů a zařízení v rámci provozu
udržování principů týmové práce dle standardů společnosti
zajišťování externích oprav a úprav strojů

Požadavky

SŠ vzdělání tech. zaměření
2 roky praxe na obdobné pozici
aktivní znalost AJ
schopnost řídit kolektiv, prosazovat změny a organizovat práci
orientace v technické dokumentaci
odolnost proti stresu
prokazatelné řídící a organizační schopnosti

Nabízíme

zajímavé platové ohodnocení
škála zaměstnaneckých benefitů (stravenky, životní a penzijní připojištění, kafeterie, …)
možnost rozvoje a vzdělávání
příjemné pracovní prostředí ve stabilní firmě
firemní akce
lokalita: okres Ždírec nad Doubravou

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: aktivní znalost AJ
  • Plat: 30 - 50 000 Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek