Nabídka práce > Samostatná účetní

Samostatná účetní

Náplň práce

- evidence a účtování faktur přijatých a vydaných (tuzemské i zahraniční)
- kontrola příjemek a výdejek skladu
- kontrola zaúčtovaných dokladů, náležitosti, atd.
- účtování pokladny a ostatních účetních dokladů, majetku
- zpracování měsíčního hlášení DPH vč. kontrol. hlášení, souhrnného hlášení
- práce se statistickým systémem sběru a zpracování dat, pro sledování obchodu se zbožím
- kontrola dokladů pro pravidelné inventury účtů a pro roční závěrku
- práce v účetním programu POHODA
- výborná znalost podvojného účetnictví

Požadavky

- středoškolské vzdělání
- praxe na obdobné pozici alespoň 4 roky
- znalost financí a účetnictví
- základní orientace v daňové legislativě
- práce s MS Office
- základní znalost AJ
- systémovost v práci, pečlivost, přesnost, spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
- práce v účetním programu Pohoda

Nabízíme

- práce ve stabilní firmě
- moderní pracovní prostředí
- odpovídající platové ohodnocení
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- firemní telefon
- zaměstnanecké výhody
- penzijní pojištění
- stravenky

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština (výborná), angličtina (základní)
  • Plat: 23.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mobilní telefon, stravenky, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní pracovní doba, školení, příspěvek na vzdělání