Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER- OBJ1954

PROJEKTOVÝ MANAŽER- OBJ1954

Náplň práce

- péče o svěřené zákazníky a rozvoj stávajících obchodních vztahů
- starost o zákazníky v oblasti energetiky v rámci střední a východní Evropy
- vyhledávání a identifikace nových příležitostí
- komunikace s investory, projekčními a stavebními organizacemi
- tvorba nabídek a návrhů technických řešení, plánů, prezentací, řízení dokumentace
- příprava plánů, prezentací včetně řízení dokumentace
- řízení projektu včetně koordinace spolupráce mezi jednotlivými odděleními

Požadavky

- min. VŠ vzdělání v ekonomickém nebo technickém oboru
- praxe při realizaci projektů v energetickém oboru
- znalost anglického nebo ruského jazyka
- samostatnost a proaktivní přístup
- organizační a řídící dovednosti
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

- práci na HPP ve stabilní české firmě
- velmi zajímavé finanční ohodnocení
- možnost firemních benefitů
- možnost dalšího vzdělávání v rámci interních i externích školení
- pracoviště Kroměříž

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kroměříž