Nabídka práce > Manažer montáže/Supervizor OBJ1396

Manažer montáže/Supervizor OBJ1396

Náplň práce

správa veškeré dokumentace související s realizací zakázky
dohled a řízení stavby včetně kontroly výroby,montáže a vedení dokumentace
dohled nad kvalitou a dodáním materiálu od dodavatelů
organizovat projekt výstavby a instalace zařízení/linek
řízení technologických celků
dodržení časového plánu odvedených prací
pravidelné zajištění kalibrací měřidel
zajištění servisní činnosti v záruce i po záruce
aktivní komunikace zákazník i dodavatel

Požadavky

VŠ technického zaměření
AJ na komunikativní úrovní, výhodou znalost dalšího jazyku
organizační a komunikační schopnosti
praxi v řízení firem při montážích a stavbách
odstranění a řešení náhlých technických problémů v celém průběhu
řídit projekty v rámci ČR, ale i zahraničí
znalost SW AutoCAD
znalost norem strojírenství
aktivní řidič sk.B

Nabízíme

práci na HPP v úspěšné zahraniční firmě
dobré platové podmínky s měsíční odměnou
pružnou pracovní dobu
13 plat včetně bonusů
profesní růst
35 dnů dovolené
dotovaná strava
telefon,notebook
lokalita Ústí nad Labem, Celá ČR i Zahraničí

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ na komunikativní úrovni
  • Plat: 35000 - 50000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13.plat vč. odměn, 35 dnů dovolené, telefon,notebook , příspěvěk na stravu
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem