Nabídka práce > Projektový manažer OBJ1398

Projektový manažer OBJ1398

Náplň práce

získání zakázek s účastí obchodního oddělení
kalkulace a realizace zadaného projektu
dodržení smluvních podmínek a časového rozvrhu
koordinace činností při realizaci projektu
dohled při nákupu a zajištění materiálu k projektu
neustálá komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadavky

VŠ/SŠ technického zaměření
chuť pracovat na mezinárodních projektech
komunikativní AJ, další znalost jazyků vítána
2 roky min.praxe ve složitém projektování
znalost Autocad (čtení výkresové dokumentace)
organizační a komunikační schopnosti,samostatnost
odolat vysokému nasazení a stresu
aktivní řidič sk.B
znalost (MS Projekt) výhodou
potřebná znalost norem strojírenství

Nabízíme

práci na HPP v úspěšné zahraniční firmě
zajímavé platové ohodnocení
flexibilní pracovní dobu
vedení projektů realizovaných v zahraničí
pružnou pracovní dobu
13 plat včetně bonusů
profesní růst
35 dnů dovolené
poukázky
lokalita Ústí nad Labem

Další informace

Na uvedenou pracovní nabídku hledáme vhodného kandidáta. Nášemu novému kolegovi nabízíme velice zajímavou a různorodou práci s orientací na výsledek. Zajímavé finanční ohodnocení, 35 dnů dovolené, 13 plat, a mnoho dalšího. Co by měl náš nový kolega umět: dobrá znalost strojírenství,organizační a komunikační schopnosti,samostatnost,chuť pracovat na mezinárodních projektech. Lokalita Ústí nad Labem, Žirafa.cz

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ na komunikativní úrovni
  • Plat: 40000 - 50000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13.plat vč. odměn, 35 dnů dovolené, telefon,notebook , příspěvěk na stravu
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem