Nabídka práce > PLC PROGRAMÁTOR - OBJ1395

PLC PROGRAMÁTOR - OBJ1395

Náplň práce

- programovat software řídícího systému výrobních zařízení / robotů
- diagnostikovat poruchy, analyzovat chyby softwaru
- odstraňovat závady na zařízeních
- upravovat a modifikovat zařízení po elektrotechnické stránce
- vést dokumentaci oprav
- spolupracovat na projektech optimalizace procesů

Požadavky

- praxi na obdobné pozici v délce min. dvou let - PODMÍNKOU
- platnou vyhlášku 50/1978 Sb., §6
- zkušenost s programováním: - PLC - Simatic S7, TIA
- měničů, parametrizace - Siemens, Hitachi
- robotů FANUC
- SOU nebo SŠ zaměření elektro
- čtení elektrodokumentace
- manuální zručnost, samostatnost a flexibilitu

Nabízíme

- využijete u nás svůj potenciál a umožníme Vám další rozvoj
- 5 týdnů dovolené
- jazykové kurzy
- příspěvek na životní pojištění
- bonusy, prémie
- osobní rozvoj
- pracoviště Ostrava

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ slovem i písmem
  • Plat: 40000 - 45000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, 5 týdnů dovolené...
  • Místo pracoviště: Ostrava