Nabídka práce > Procesní inženýr - pro absolventy (obj.1971)

Procesní inženýr - pro absolventy (obj.1971)

Náplň práce

tvorba technické dokumentace a pracovních postupů
uvádění výrobního zařízení, příprava linek pro výrobu nových produktů
práce se záznamy, tvorba plánu
hledání problémů, návrhy opatření, analýza nevýrobních časů
spolupráce s ostatními odděleními společnosti (kvalitou a dalšími)
vývoj výrobních procesů a práce na jejich zlepšování
komunikace s dodavateli ohledně zajišťování vhodných strojů a zařízení
reporting

Požadavky

VŠ nebo Bc. vzdělání technického směru
aktivní znalost AJ nebo NJ
samostatnost, týmového ducha
výhodou – znalost Kaizen, Six Sigma, S5, programování…
velmi dobrá práce s MS Office
řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti
možnost kariérního a odborného růstu
bonusy jako příspěvek na stravování, prémie, služební telefon,…
pracoviště oblast Hradec Králové

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglický, Německý,
  • Plat: 25 000 - 35 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravování, prémie, služební telefon,…
  • Vhodné pro: Absolventy s minimální délkou praxe.
  • Místo pracoviště: Hradec Králové