Nabídka práce > Vedoucí kontroly kvality s NJ (obj.1333)

Vedoucí kontroly kvality s NJ (obj.1333)

Náplň práce

- vedení, motivování a stanovování kritérií pro odměny podřízených pracovníků (cca 10 lidí)
- stanovení a zajištění dodržování vnitřních směrnic a norem kvality
- stanovení a optimalizace procesů řízení kvality ve firmě
- analýza postupů a procesů a navrhování způsobů pro jejich zlepšení
- vedení procesu budování a rozvoje systému kvality dle norem ISO
- hodnocení neshod a ztrát ve všech procesech společnosti
- hodnocení návrhů a podávání vlastních návrhů na snížení ztrát a neshod
- konzultace a poradenství v oblasti zlepšování a hodnocení kvality
- spolupráce s ostatními odděleními firmy
- prezentování společnosti při předávání certifikátů kvality
- analýza spokojenosti zákazníků, obchodních partnerů a zaměstnanců a navrhování případných změn pro zvýšení spokojenosti
- vedení dokumentace
- realizace auditů dle norem ISO

Požadavky

- vzdělání strojírenského směru
- praxe alespoň 5 let na podobné pozici ve výrobním podniku
- znalost práce na PC (MS Office)
- znalost NJ PODMÍNKOU, znalost AJ výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- časová flexibilita (občas služební cesty)
- schopnost plánovat a organizovat práci
- schopnost vést a motivovat pracovní tým
- uchazeče s proaktivním a iniciativním přístupem
- ochotu učit se nové věci a dále se vzdělávat
- důslednost, samostatnost a spolehlivost při plnění úkolů
- dobré komunikační dovednosti
- logické a analytické myšlení

Nabízíme

- zajímavou práci ve strojírenské společnosti
- možnost pracovat na zakázkách pro významné společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- pohyblivá část mzdy dle výsledků
- profesní růst
- dotovanou strava přímo v objektu firmy
- příspěvek na pojištění
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na vzdělávací kurzy
- smlouva na dobu neurčitou
- telefon i pro soukromé účely
- lokalita práce ROSICE U BRNA

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 45.000 - 55.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Rosice u Brna