Nabídka práce > Pracovník péče o luxusní vozy v nákupních centrech BRNO

Pracovník péče o luxusní vozy v nákupních centrech BRNO

Náplň práce

• kvalitní ruční čištění luxusních automobilů na našich pobočkách
• autodetailing

Po zaškolení:
• odvozy automobilů klientů do kanceláří a domů
• zajišťování akcí pro prémiové automobilky PORSCHE, BMW, MINI, aj.

Požadavky

Hledáme:
• pracovité a pozitivně naladěné kolegy a kolegyně se smyslem pro pořádek a vztahem k luxusním automobilům.
• dobrý zdravotní stav
• ŘP skupiny B
• čistý TR
• nástup možný ihned

Nabízíme

• zajímavé, odborné a stabilní zaměstnání
• atraktivní prostředí luxusních aut
• nadstandardní finanční ohodnocení bez nutného vzdělání či praxe.
• pravidelné školení a reálnou možnost kariérního růstu
• příjemný a neformální kolektiv
• zázemí jedničky na trhu ve svém oboru v ČR

Další informace

Automyčka Express s.r.o. - Jsme největší provozovatel prémiových ručních automyček v nákupních centrech v ČR

Informace o pozici

  • Automyčka Express s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Podnikatelské příležitosti, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 20.000 - 30.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: osobní bonusy, prémie z obratu
  • Místo pracoviště: Brno