Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚDRŽBY - OBJ1970

VEDOUCÍ ÚDRŽBY - OBJ1970

Náplň práce

- měl by být pro své podřízené autoritou, osobnostně i profesně
- měl by rozumět údržbě a zároveň by měl být částečně projektový manažer
- koordinace činnosti všech oddělení údržby a zajišťovat preventivní a operativní údržbu
- provádění analýz dat a předkládat návrhy na hospodárnost a efektivnost údržby
- vedení kolektivu 40 zaměstnanců

Požadavky

- SŠ/VŠ elektro nebo strojní
- znalost hydrauliky výhodou
- AJ komunikativní
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení
- záštita mezinárodní firmy
- benefity (příspěvky na pojištění, stravné, výhodné volání, bonusy, …)
- týden dovolené navíc
- místo pracoviště Ostrava

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ pokročilý
  • Plat: 40000 - 50000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování...
  • Místo pracoviště: Ostrava