Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK – REGION ČECHY (OBJ570)

SERVISNÍ TECHNIK – REGION ČECHY (OBJ570)

Náplň práce

- provádění servisu na pístových a šroubových kompresorech
- diagnostika problému
- provádění oprav kompresorů
- komunikace se zákazníky
- vedení dokumentace k provedeným zásahům

Požadavky

- vzdělání technického směru
- praxe v oblasti servis strojů a strojní údržby
- praxe se servisem šroubových kompresorů velkou výhodou
- znalost vyhlášky č. 50
- znalost AJ výhodou
- řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat
- samostatnost, flexibilita
- jednosměnný provoz

Nabízíme

- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- zajímavé a motivující platové ohodnocení základní plat a odměny ze servisů
- při objevení nové servisní či obchodní příležitosti pro firmu – zajímavé provize
- zaškolení a školení
- firemní benefity
- možnost formy home office
- lokalita – STŘEDOČESKÝ KRAJ

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20.000 - 35.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha