Nabídka práce > Vedoucí výrobního týmu (OBJ1818)

Vedoucí výrobního týmu (OBJ1818)

Náplň práce

- vedení pracovníků, organizace práce
- zodpovědnost za plnění plánů
- zabezpečení požadovaných výrobních, provozních a ekonomických výsledků
- ekonomické využívání zdrojů na pracovišti
- dodržování hlavních indikátorů na pracovišti (bezpečnost práce, využití strojů, ekonomické výsledky, PPM, scrap)

Požadavky

- vzdělání v oboru strojírenství (min. SŠ)
- praxe s vedením zaměstnanců (5 let a více)
- AJ - komunikativní
znalosti nástrojů analýzy (ISHIKAWA, DOE, 5WHY), znalost metod štíhlé výroby, znalost SPC (min. základy)

Nabízíme

- motivující mzdové ohodnocení a bonusy
- stabilní prostředí mezinárodní společnosti
- dovolená navíc
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravné
- kariérní růst
- lokalita: okres Uherské Hradiště

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ komunikativně
  • Plat: 25.000-35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek