Nabídka práce > Konstruktér/ka kolejových vozidel - mechanika (OBJ1960)

Konstruktér/ka kolejových vozidel - mechanika (OBJ1960)

Náplň práce

- tvorba 2D a 3D výkresové dokumentace jednotlivých uzlů osobních kolejových vozidel
- tvorba technických částí nabídek dané konstrukční skupiny
- tvorba podkladů pro průvodní dokumentaci
- technický dozor při zkoušení kolejových vozidel
- definice vhodných typů subdodávek
- řešení případných problémů daného konstrukčního uzlu
- komunikace se spolupracujícími útvary
- komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadavky

- stabilní zázemí prosperující firmy
- odpovídající finanční ohodnocení
- 600 Kč měsíčně bonus za efektivní využívání pracovní doby + 400 Kč flexi passy
- školení a vzdělávací kurzy v rámci profesního růstu a dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování vč. nápojů
- řada zaměstnaneckých benefitů (mobilní telefon, 900 Kč na penzijní pojištění, výhodné pojištění odpovědnosti,
- příspěvek na bydlení, zaměstnanecké půjčky, očkování proti chřipce, firemní akce)
- Olomoucký kraj

Nabízíme

- VŠ strojní, zaměření na kolejová vozidla výhodou
- praxe nutná
- znalost zpracování technické dokumentace
- znalost AutoCad, Inventor, Catia V5
- znalost práce na PC (MS Office)
- AJ nebo NJ výhodou
- ŘP sk. B
- aktivní pracovní přístup

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 30 000-35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek