Nabídka práce > Vedoucí oddělení nedestruktivního testování OBJ810

Vedoucí oddělení nedestruktivního testování OBJ810

Náplň práce

- vedení oddělení nedestruktivního testování
- komunikace se SUJB a jinými orgány veřejného sektoru

Požadavky

- vzdělání v oboru strojírenství
- znalost FMEA, Atomového zákona, statistického vyhodnocování zkoušek, norem ISO9001, EN 287-1 a EN1418
- kurz vizuální kontroly svarů
- MT, RT, UT, PT (min. level II)
- způsobilost pro práci se zdroji záření
- ochota dalšího vzdělávání

Nabízíme

- stabilní zaměstnání ve významné strojírenské společnosti
- příspěvek na stravné, stravování přímo ve společnosti
- dovolená navíc, příspěvek na jízdné, možnost ubytování
- zvýhodněné mobilní tarify
- možnost profesního růstu
- pravidelná školení, možnost rozšíření kvalifikace v rámci společnosti
- další benefity
- lokalita: okres Olomouc

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30000-40000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek