Nabídka práce > TECHNIK LABORATOŘE

TECHNIK LABORATOŘE

Náplň práce

Správa a údržba stanice ČOV, DEMI stanice, laboratorních analytických přístrojů
Provádění testů koroze
Používání laboratorních metod
Řízení a údržba skladu nebezpečného odpadu
Spolupráce na chemických procesech ve výrobě
Nákup materiálu pro laboratoř, ČOV, Demi stanici
Příprava bezpečnostních a environmentálních instrukcí
Reporting
Spolupráce s QA techniky
Práce v nepřetržitém provozu

Požadavky

SŠ chemického zaměření - praxe 3 roky na podobné pozici (VŠ chemického zaměření - výhodou)
AJ – základní znalost
Základní znalost analytické chemie
MS Office
ŘP sk.B
Systematický přístup k práci, flexibilitu, komunikativnost, asertivitu, samostatnost, schopnost efektivně řešit problémy

Nabízíme

Zázemí mezinárodní výrobní společnosti
Věrnostní bonus
Příspěvek na stravování ve firemní restauraci
Týden dovolené navíc
Příspěvek na penzijní připojištění
Studijní volno, příspěvek na jazykové kurzy

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Chemie a potravinářství, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Týden dovolené navíc, penzijní připojištění, studijní volno, příspěvek na stravování-firemní restaurace, příspěvek na jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: KLADNO