Nabídka práce > Konstruktér OBJ625

Konstruktér OBJ625

Náplň práce

- sestavuje detailní konstrukci výrobků a design komponentů
- provádí obhajobu technických řešení, koordinuje zhotovení prototypů
- připravuje technické specifikace komponentů
- provádí benchmarking, sleduje trendy
- spolupracuje s ostatními členy týmu
- zabezpečuje hladkou návaznost na zavedení do sériové výroby
- zodpovídá za ověření a spolehlivost konstrukčního návrhu a výrobku

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru
- znalost CAD systému (Catia V5 výhodou)
- znalost práce s PC podmínkou (MS Office – zejména Excel, PowerPoint)
- schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů
- technické myšlení, analytické, komunikační a vyjednávací schopnosti
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení
- řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat, flexibilita

Nabízíme

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- zajímavou práci v oddělení vývoje klimatizačních komponentů
- motivující finanční ohodnocení
- nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvky na dojíždění, příspěvky na stravování, dny dovolené navíc)
- možnost odborného a kariérního růstu
- pracoviště: Nový Jičín

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: 25000-35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Okres Nový Jičín