Nabídka práce > Programátor C++ (OBJ176)

Programátor C++ (OBJ176)

Náplň práce

Další vývoj systému pro sběr a vyhodnocení dat z chemických analyzátorů (C++)
Vývoj on-line řídících modulů pro jednotlivé analyzátory (C++)

Požadavky

Vynikající znalost a praxi v programování C++
Znalost MFC, API Windows
Praxe s programováním nedatabázového charakteru
Angličtina (na komunikativní úrovni vítána)
VŠ nebo SŠ
Samostatnost
Chuť se učit novým věcem
Pečlivost, svědomitost

Nabízíme

Podíly na zisku (13. a 14. plat)
Klouzavou pracovní dobu
Kolektivní sporty
Relaxační zóny
Zajímavé pracovní prostředí v menším kolektivu
Firemní vzdělávání (angličtina, španělština...)
Pracoviště Praha 5

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický
  • Plat: 40 000 - 70 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Podíly na zisku (13. a 14. plat), Klouzavou pracovní dobu
  • Místo pracoviště: Praha 5