Nabídka práce > Tester - Programátor automatizovaného testování software (OBJ177)

Tester - Programátor automatizovaného testování software (OBJ177)

Náplň práce

vývoj a správa automatizovaného testování software pro sběr a
vyhodnocení chromatografických dat v systému TestComplete a
interním systému Autotest (Perl)
vývoj a správa automatizovaného překladu software v TeamCity
výhledově možnost přechodu na programátorskou pozici

Požadavky

dobrá znalost jazyka JavaScript nebo C#
zkušenosti a znalosti některého software na automatizované testování
nutná je znalost programování
vysoká znalost PC (OS Windows)
alespoň 1 rok praxe
angličtina
VŠ nebo SŠ
samostatnost
chuť se učit novým věcem
pečlivost, svědomitost

Nabízíme

podíly na zisku (13. a 14. plat)
klouzavou pracovní dobu (pevná doba v kanceláři 10 -15.00 hod)
zajímavé pracovní prostředí v menším kolektivu
kolektivní sporty
možnost využití relaxačních zón
firemní vzdělávání (angličtina, španělština….)
pracoviště Praha 5

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie, Technické profese,
  • Požadované jazyky: Anglický
  • Plat: 40 000 - 60 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: podíly na zisku (13. a 14. plat), klouzavou pracovní dobu (pevná doba v kanceláři 10 -15.00 hod)
  • Místo pracoviště: Praha 5