Nabídka práce > Obchodní specialista – automotive (OBJ1634)

Obchodní specialista – automotive (OBJ1634)

Náplň práce

příprava a analýza měsíčních obchodních výhledů
forecasty ročních prodejů
kontrola obchodních plánů, aktualizace cen
kontrola plnění nastavených obchodních plánů a reporting
jednání se zákazníky – ceny, podmínky dodání
akviziční činnost
blízká spolupráce s nákupem a dalšími odděleními
kalkulace a zadávání cen
sledování trhu, konkurence – analýzy, trendy

Požadavky

minimálně SŠ vzdělání
znalost angličtiny na dobré komunikativní úrovni
zkušenost z obchodního oddělení v automotive
MS Office
samostatnost a výborné komunikační dovednosti
ochota cestovat

Nabízíme

perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
jazykové kurzy
25 dní dovolené
zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti, příspěvky,…)
po zkušební době další benefity
lokalita: okres Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický
  • Plat: 30 000 - 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti, příspěvky,…), po zkušební době další benefity
  • Místo pracoviště: Louny