Nabídka práce > Provozní mechanik (OBJ1952)

Provozní mechanik (OBJ1952)

Náplň práce

spolupráce při zavádění nových technologií na výrobních zařízeních
údržba výrobních zařízení a zodpovědnost za jejich technický stav
částečný vývoj výrobních procesů
ve spolupráci s průmyslovým inženýrem se podílet na sestavování objednávek náhradních dílů
provádět běžnou údržbu a opravu vzduchotechnických a hydraulických zařízení

Požadavky

SOU strojní
uživatelská znalost MS Office
2 roky praxe v oboru
znalost AJ nebo NJ výhodou
samostatnost, spolehlivost, analytické myšlení

Nabízíme

moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti
možnost kariérního a odborného růstu
bonusy jako příspěvek na stravování, telefon,…
pracoviště oblast Hradec Králové

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Anglický, Německý,
  • Plat: 25 000 - 30 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: bonusy jako příspěvek na stravování, telefon,…
  • Místo pracoviště: Hradec Králové