Nabídka práce > Samostatný projektant MaR / Elektro- OBJ37

Samostatný projektant MaR / Elektro- OBJ37

Náplň práce

- samostatná nebo týmově koordinovaná činnost zahrnující především tvorbu technické dokumentace profese elektro nebo MaR v souladu s normami, zákaznickými standardy a správnou odbornou praxí v různých projektových stupních. Projekty jsou zaměřeny na automatizaci v průmyslových odvětvích, jako jsou Oil&Gas, chemie, petrochemie, elektroenergetika a dále také potravinářský průmysl či farmacie. Projektant se účastní technických jednání se zákazníkem, podílí se na tvorbě konceptu řešení a přípravě podkladů pro kalkulace. Ve fázi realizace díla může zajišťovat autorský dozor v místě stavby. Místem výkonu práce je obvykle kancelář zaměstnavatele, podle potřeby potom u zákazníka či přímo na stavbě, jak v rámci ČR, tak v zahraničí
- tvorba projektové dokumentace MaR a Elektro
- technická jednání se zákazníkem
- kompletační činnost
- autorský dozor, případně koordinace stavby
- příprava podkladů pro výběrová řízení
- samostatné řízení zakázek

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku, MaR nebo elektrotechniku
- výhodou 2-3 roky praxe v oboru, pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče
- znalost německého, anglického nebo ruského jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
- celkový přehled v oblasti měřicí a regulační techniky
- znalost některého z CAE systémů, nejlépe Eplan, AutoCAD, InTools, apod.
- znalost systému COMOS výhodou
- dobrý přehled v technických normách
- 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
- schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- roční výkonové prémie
- velmi dobré finanční ohodnocení
- 25 dní dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- notebook, případně mobilní telefon
- jazykové kurzy
- perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
- pracoviště Praha, Brno, realizace projektů v rámci České Republiky a v zahraničí

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha / Brno