Nabídka práce > Simulace průmyslových robotů – OBJ38

Simulace průmyslových robotů – OBJ38

Náplň práce

- off-line programování robotů
- zpracování návrhu výrobní linky
- pre-engineering
- simulace
- optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby
- návrh a implementace technického řešení
- online podpora při výstavbě linky • Jednání se zákazníky, subdodavateli
Nabízíme:

- roční výkonové prémie
- 25 dní dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- notebook, případně mobilní telefon
- jazykové kurzy
- perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
- pracoviště Mladá Boleslav

Požadavky

- logické a analytické uvažování
- technické vzdělání se zaměřením na strojírenství, robotiku
- znalost německého nebo anglického jazyka na technické úrovni
- zkušenosti simulacemi v automobilovém průmyslu výhodou stejně jako znalosti programování robotů offline / online, znalosti konstrukčních návrhů v automobilovém průmyslu
- znalosti softwaru Simulate / Designer, Robcad, Delmia a obecně CAD výhodou

Nabízíme

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav