Nabídka práce > Strategický nákupčí-OBJ396

Strategický nákupčí-OBJ396

Náplň práce

- role našeho strategického nákupčího je zodpovědnost za vedení sourcing aktivity z místních i zahraničních dodavatelů, podpora cílů v oblasti veřejných zakázek týmů k dosažení obchodních cílů v kvalitě, dodávky, efektivnost nákladů a řízení projektů. Veškeré činnosti budou plně podporovat rozvoj výrobků a zajišťování zdrojů strategie.
- rozvíjet a realizovat strategie zadávání veřejných zakázek
- spravovat vztahy s dodavateli a pomáhat při budování efektivních partnerství, jakož i určování strategických příležitostí pro zlepšení procesu a snížení nákladů
- analyzovat tržní a dodací trendy a rozvíjet / navrhují akvizičních metod a postupů, které podporují tyto trendy
- definovat nákupní strategie podle potřeby
- vést podrobné posouzení dodavatele, výběr, jednání o smlouvě
- pracovat s cross-disciplíny týmy se oba kvalifikují a pravidelně kontrolovat dodavatele
- koordinovat s technickým týmem pro sourcingu činnosti produkt / projektu;
- schopnost source produktů a materiálů dle výkresové specifikace a požadavků projektu
- zajistit včasné předávání vybraného balíčku v nejvyšší kvalitě a konkurenceschopné ceny
- identifikovat potenciální trendy a problémy v rámci dodavatelského řetězce a obchodu, doporučit vhodná, nákladově efektivní řešení
- účinně jaké problémy jako jejich vzniku a trvá příslušné kroky k jejich řešení v situacích, kdy je problém obtížné nebo složité

Požadavky

- bakalářský titul v oboru řízení nákupu, Supply Chain, obchod, inženýrství nebo příbuzného oboru
- minimálně 4 roky praxe na obdobné pozici v technickém / výrobní společnosti (Letectví je výhodou)
- velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
- pokročilý Skillset v produktech Microsoft Office, včetně aplikací Word, Excel, PowerPoint a MS Project
- důkladná znalost strategického zásobování postupů
- vynikající interpersonální dovednosti a prokázal schopnost provádět a produkovat výsledky v týmovém prostředí
- zkušenosti s prezentací složitých problémů na horní a vrcholového managementu
- znalost trhu dodavatelského řetězce Aerospace je výhodou
- vynikající ústní i písemné komunikační dovednosti; vynikající vyjednávací dovednosti nutností
- výborné organizační a plánovací schopnosti, flexibilita, odpovědnost a ochotu učit se

Nabízíme

- příležitosti k odbornému růstu a vzdělávání v prospektivní oblasti
- interní a externí školení, včetně různých jazykových kurzů
- příspěvek na penzijní připojištění
- 37,5 hodin práce týdně, dovolenou za kalendářní rok 5 týdnů
- dotované stravování v provozovnách společnosti
- k základnímu platu navíc řadu příplatků, benefitů a odměn (za 2. 3. směnu, noční, přesčasy, víkendy, svátky a další)
- příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis).

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ aktivní
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou