Nabídka práce > Inženýr speciálních procesů – OBJ1685

Inženýr speciálních procesů – OBJ1685

Náplň práce

- provádění interních auditů napříč společností
- participace na rozvoji integrovaného systému managementu
- rozvoj speciálních procesů
- zpracování nálezů a kořenových příčin
- spolupráce při údržbě kvalifikací speciálních procesů
- podpora při schvalování dodavatelů
- podpora při zavádění nových technologií a procesů

Požadavky

- VŠ nebo SŠ s maturitou (technické zaměření výhodou)
- aktivní znalost AJ
- znalost NDT UT, MT, ET a PT level I
- znalost technologie výroby kompozitových dílů
- uživatelská znalost MS Office
- orientace v technické dokumentaci
- znalost nástrojů kvality
- praxe v auditování procesů min. 2 roky

Nabízíme

- možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- příspěvek na penzijní připojištění
- pracovní doba 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v areálu společnosti
- slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu
- možnost ubytování v okolí společnosti
- pracoviště Praha východ

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa, Kvalita a kontrola jakosti, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou