Nabídka práce > Obsluha NC strojů – OBJ1348

Obsluha NC strojů – OBJ1348

Náplň práce

- výroba dílů dle požadavků zákazníka, výkresového plánu a výkresové dokumentace v požadované kvalitě a čase
- řešení problémů při vzniku nekvalitního výrobku
- péče o pracoviště, stroj, svěřené nástroje a měřidla

Požadavky

- SOU nebo praxe v oboru výhodou
- zkušenost s obsluhou nekonvenčních strojů
- schopnost čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost

Nabízíme

- možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- příspěvek na penzijní připojištění
- pracovní doba 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v areálu společnosti
- slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu
- možnost ubytování ve firemní ubytovně
- pracoviště Praha východ

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou