Nabídka práce > Autor technické dokumentace- OBJ1834

Autor technické dokumentace- OBJ1834

Náplň práce

- zpracování manuálu údržby pro jednotlivé mašiny
- tvorba seznamů náhradních dílů a popisu procesu údržby
- komunikace s výrobcem a jednotlivými odděleními (konstrukce, technologie, nákup)
- komunikace se zákazníkem
- zapracování změn do manuálů údržby

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- znalost principů tvorby technické dokumentace
- zkušenosti z oblasti konstrukce / údržby / technologie výhodou
- orientace v letecké technice
- znalost anglického jazyka; (FJ nebo RJ výhodou)
- znalost MS Office
- zkušenost s tvorbou technické dokumentace

Nabízíme

- možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- příspěvek na penzijní připojištění
- týden dovolené navíc
- flexibilní pracovní dobu a kompenzované přesčasy
- dotované stravování v areálu společnosti
- pracoviště Praha východ, poblíž Kralup nad Vltavou
- dojezdová vzdálenost z Prahy ( 20 minut autobusem z Kobylis)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa, Strojírenství, Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek