Nabídka práce > Configuration officer- OBJ1692

Configuration officer- OBJ1692

Náplň práce

- jedná se o multifunkční roli, která podporuje činnosti v rámci inženýrského oddělení a je-li požadovaná podpora technologického / výrobního týmu. Tato role požaduje dobré komunikační dovednosti na vysoké úrovni a vynikající vůdcovské schopnosti
- spolupráce se zúčastněnými stranami a členy týmu
- správa změn
- řízení konfigurace
- vedení týmu
- podpora Senior CM Team pro funkční vývoj
- podpora komerčního dopadu
- kontrola a schválení dokumentace změn, udržování kontroly a sledovatelnosti všech změn v práci v projektu nebo schválení od počáteční žádosti až po úplnou realizaci
- správa a údržba projektu CM Plan a všech interních a externích rozhraní
- správa projektového týmu CM
- řízení aktivity CAB a CIB

Požadavky

- vysokoškolský titul ve strojírenství
- dobré IT dovednosti (Microsoft, Nástroje, PDM/PLM)
- anglický jazyk - pokročilý (další evropské jazyky výhodou)
- pracovní znalost technické dokumentace a řízení konfigurace
- organizační schopnosti
- výborné komunikační schopnosti (verbální i neverbální)
- smysl pro detail
- samostatnost

Nabízíme

- profesní růst
- školení v perspektivním oboru
- interní a externí školení, jazykové kurzy
- Příspěvek na důchodové pojištění
- 37, 5 hodin týdně
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v prostorách společnosti
- pracoviště Praha východ, poblíž Kralup nad Vltavou
- dojezdová vzdálenost z Prahy ( 20 minut autobusem z Kobylis)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek