Nabídka práce > Manažer kybernetické bezpečnosti- OBJ1901

Manažer kybernetické bezpečnosti- OBJ1901

Náplň práce

- zpracovat koncepční řešení (navrhnout)
- zavést, udržovat a pravidelně aktualizovat preventivní opatření proti úmyslnému nebo náhodnému vstupu, modifikaci, zveřejnění, poškození nebo zničení dat nebo informačních systémů společnosti
- vytvářet politiku a řídit strategii bezpečnosti informací
- podílet se na zajišťování kontinuity činností ve společnosti za svoji oblast
- zajistit ochranu firemních dat a bezpečnosti ICT a informačních * monitorovat, hodnotit a včasně řešit bezpečnostní události a incidenty v rámci firemního prostředí
- navrhovat a prosazovat procesy řízení ISMS a BCMS v souladu s vnitřní politikou společnosti a související legislativou

Požadavky

- VŠ – podmínkou IT nejlépe se zaměřením na kybernetickou bezpečnost a senior úroveň přednostně
- SŠ – podmínkou je IT background s min 2 letou doložitelnou praxí v oblasti kybernetické bezpečnosti
- AJ min. B2
- znalost procesů řízení ISMS a BCMS včetně návrhů
- znalost bezpečnostních standardů ISO 270XX
- přehledová znalost zákonů a předpisů, jako je zákon č. 412/2005 Sb. a GDPR
- přehled o všech oblastech informačních a bezpečnostních technologiích (sítě, operační systémy, databáze, aplikační servery, síťové protokoly, aplikace, antiviry, šifrovací programy, firewall, atd.).

Nabízíme

- možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- příspěvek na penzijní připojištění
- týden dovolené navíc
- flexibilní pracovní dobu a kompenzované přesčasy
- dotované stravování v areálu společnosti
- příjemná dojezdová vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek