Nabídka práce > Vývojový konstruktér-OBJ1364

Vývojový konstruktér-OBJ1364

Náplň práce

- tvorba výkresové dokumentace v SW Catia
- návrh technických řešení
- spolupráce s výrobou, technologií či oddělením výpočtů
- komunikace se zákazníkem
- případné služební cesty k zákazníkovi

Požadavky

- VŠ vzdělání strojního zaměření (letecká technika výhodou)
- zkušenost s konstrukčním softwarem (Catia či NX výhodou)
- komunikativní znalost angličtiny
- zájem o letadla a leteckou techniku

Nabízíme

- zajímavou, nestereotypní samostatnou a zodpovědnou náplň práce v leteckém průmyslu
- zajímavé služební cesty
- velmi důkladné zaškolení na pozici
- práci ve stabilní zavedené české společnosti
- práci v super týmu
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- příspěvek na penzijní připojištění
- týden dovolené navíc
- pracovní týden 37,5 hodiny týdně
- placené přesčasy
- firemní školka
- dotované stravování v areálu společnosti
- příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek