Nabídka práce > Zkušební technik - fyzikální laboratoř- OBJ1903

Zkušební technik - fyzikální laboratoř- OBJ1903

Náplň práce

- materiálové zkoušky podle psaných postupů
- vyhodnocování výsledků a vystavování protokolu
- implementace norem a specifikací, zavádění nových typů zkoušek
- tvorba postupů podle požadavků zákazníka
- interpretace experimentálních dat a hledání prostředků k optimalizaci výrobních technologií
- prezentace svěřeného úseku laboratoře

Nabízíme

- zkušenost s testováním v letectví
- získání praxe s kovovými i kompozitními materiály
- kontakt s moderními i tradičními technologiemi
- týmovou práci i osobní odpovědnost
- účast na programech společnosti i další velké zahraniční společnosti
- zaměstnání v tradiční české firmě
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní pojištění
- jazykové kurzy v pracovní době
- zkrácený pracovní týden 37,5 hodiny týdně
- placené případné přesčasy
- firemní školku
- dotované stravování v areálu společnosti
- dobrá dostupnost MHD (např. z Prahy cca 20 minut od metra Kobylisy).

Další informace

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (strojní, materiálové inženýrství)
- čtení technické dokumentace
- pečlivost, manuální zručnost a trpělivost
- alespoň základy anglického jazyka

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek