Nabídka práce > Obchodní zástupce v průmyslu OBJ725

Obchodní zástupce v průmyslu OBJ725

Náplň práce

-         kompletní péče o stávající zákazníky
-         aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
-         usilování o dosažení stanovených prodejních cílů ve svěřeném regionu
-         spoluvytváření smluvních a platebních podmínek pro zákazníky
-         mapování konkurence na trhu
-         reporting nadřízeným
-         spolupráce s ostatními odděleními
-         zodpovědnost za platební morálku zákazníků

Požadavky

-         SŠ vzdělání, praxe min. 2 roky
-         pokročilá znalost AJ nebo NJ
-         SŠ vzdělání
-         ŘP sk. B - aktivní řidič
-         prodejní a komunikativní dovednosti
-         zaměření na výsledek a na zákazníka

Nabízíme

-         nadprůměrné platové ohodnocení (Fix + provize z prodeje)
-         zajímavou práci ve stabilní a prosperující společnosti
-         notebook, telefon, automobil
-         práce v mladém dynamickém kolektivu rychle rostoucí společnosti
-         místo pracoviště Plzeň

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: EN nebo DE minimální úroveň B2
  • Plat: 40 - 60 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň