Nabídka práce > JUNIOR ÚČETNÍ - Finanční účetní(OBJ1850)

JUNIOR ÚČETNÍ - Finanční účetní(OBJ1850)

Náplň práce

- účtování faktur
- příprava podkladů pro banky, sledování pohybu na účtech
- reporty, spolupráce na uzávěrkách
- příprava na zpracování DPH

Požadavky

Požadujeme:
- SŠ ekonomického směru
- znalost ohledně daňových a účetních předpisů
- znalost práce v MS Office( Word, Excel,....)
- ŘP sk.B
- flexibilitu, pečlivost, vytrvalost, ochotu se učit novým věcem

Nabízíme

Nabízme :
- velmi perspektivní práci a zázemí v nadnárodní společnosti
- jazykové kurzy, příspěvky na dopravu
- zaměstnanecké benefity
- motivační benefity
- po zkušební době další výhody!!!

Další informace

Nabízíme velmi pěkně placenou práci, vhodnou i pro absolventy nedaleko Plzně. Práce v pohodlí a v příjemném kolektivu! Zaujala Vás nabídka? Pošlete svůj životopis a email! Budu se těšit na všechny odpovědi. Karlová Anna

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 23.000 - 28.000 kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: jazykové kurzy, stravování, dovolená navíc , příspěvky na dopravu a další
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Rokycany