Nabídka práce > ELEKTROTECHNIK - vhodné pro absolventy(OBJ588)

ELEKTROTECHNIK - vhodné pro absolventy(OBJ588)

Náplň práce

- provádění úprav a údržby strojů
- realizace preventivní údržbářské práce
- zajišťování dokumentace provedených prací

Požadavky

- min. SOU elektrotechnického oboru
- vyhláška č. 50/1978 (alespoň §5)
- znalosti elektrických schémat a čtení výkresové dokumentace
-základní znalost řízení PLC systémů výhodou
- časová flexibilita, ochota se učit novým věcem

Nabízíme

- práci v mezinárodní rozvíjející se společnosti
- velké množství firemních benefitů
- bonusy
- možnost kurzů v rámci sebevzdělávání
- osobní ohodnocení dle odvedené práce

Další informace

Nabízíme velice dobře placenou práci v okolí Mostu. Uchazeč by měl mít minimálně SOU elektrotechnické, být šikovný a vyznat se ve svém oboru. Budu s těšit na Vaše CV! Karlová Anna

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 25 000 - 35 000 kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: možnost kurzů vzdělávání, seberealizace , firemní bonusy a benefity
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Most