Nabídka práce > REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER – MORAVA (OBJ488)

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER – MORAVA (OBJ488)

Náplň práce

- péče o stávající klienty společnosti, akvizice nových zákazníků
- prodej produktů a technického řešení týkající se dodávky stlačeného vzduchu
- vedení obchodních jednání
- poskytování technické podpory zákazníkům
- komunikace s klienty
- reporting, spolupráce s kolegy

Požadavky

- technické vzdělání v oblasti elektro
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- čtení manuálů v AJ
- zkušenosti s obchodem v technickém směru alespoň 3 roky podmínkou
- prezentační schopnosti, komunikativnost
- ochotu učit se a pracovat na osobním rozvoji
- řidičský průkaz skupiny B – ochota cestovat

Nabízíme

- zázemí silné a stále rozvíjející se společnosti
- zaškolení zkušeným pracovníkem
- máme technicky kvalitní a vysoce konkurence schopné produkty
- moderní nástroje pro podporu prodeje
- možnost školení v zahraničí
- možnost kariérního růstu
- atraktivní finanční ohodnocení – základ + bonus
- služební vůz i k soukromým účelům
- firemní benefity
- možnost práce formou home-office
- možnost HPP nebo ŽL
- lokalita – BŘECLAV, BRNO, OLOMOUC, OSTRAVA (celá MORAVA)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Obchod a prodej, Tisk, vydavatelství, polygrafie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20.000 - 40.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Břeclav, Brno, Olomouc, Ostrava