Nabídka práce > Certifikační inženýr

Certifikační inženýr

Náplň práce

- Prokázání shody konstrukce výrobků a certifikační dokumentace s požadavky na letovou způsobilost vytvářením:
- Certifikačních reportů - podobnostní reporty, analýzy, test plány
- Poskytování podpory během potřebných certifikačních testů
- Výběr a stanovení vhodného způsobu certifikace (v rámci předschváleného katalogu)
- Monitorování nového vývoje a technologií certifikace leteckých interiérů
- Komunikování požadavků letecké způsobilosti a jejich vliv v rámci organizace

Požadavky

- Preferujeme bakalářské vzdělání v oboru strojírenství nebo leteckého průmyslu, nebo praxi ve strojírenství na technické pozici
- Svědomitost a osobní zodpovědnost za odvedenou práci
- Znalosti konstruování a procesů engineering výhodou
- Znalost 2/3D CAD (SolidWorks - výhodou)
- Anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem (denní komunikace)
- Pokročilá znalost práce na PC (MS office)
- Ochotu a chuť učit se novým věcem

Nabízíme

- zodpovědnou pozici v úspěšné stabilní společnosti s vizí a budoucností- moderní pracovní prostředí
- možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na dojížděni
- Individuálně zaměřené osobnostní a profesní vzdělávání, kurzy angličtiny, aj.

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek