Nabídka práce > Nákupčí nepřímého materiálu

Nákupčí nepřímého materiálu

Náplň práce

- Optimalizace a sjednocení dodavatelské základny (nepřímý materiál) pro 3 výrobní závody na Plzeňsku
- Řízení strategických dodavatelských vztahů
- Analýza údajů o výdajích a tvorba plánů
- Tvorba a navrhování nových procesů a standardů (výběr dodavatele, schválení zakázky)
- Zodpovědnost za snižování výdajů, neustálé zlepšování podmínek u dodavatelů
- Tvorba reportingu ohledně ukazatelů KPI

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenost v oblasti nákupu nepřímého materiálu
- Velmi dobrá komunikativní znalost AJ slovem i písmem podmínkou
- Znalost MS Office
- ŘP sk. B – aktivní řidič
- Organizační schopnosti a komunikativní dovednosti
- Motivace, odolnost vůči stresu

Nabízíme

- Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- Dobré platové ohodnocení
- Měsíční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu
- Zdarma stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Firemní výuka angličtiny

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek