Nabídka práce > Operátor ve výrobě s nástupem možným ihned

Operátor ve výrobě s nástupem možným ihned

Náplň práce

- zajišťování montáže jedné operace na výrobní lince ( elektro, umístění polic, vnitřní výbava, zakrytování výparníků, montáž čidel nebo sestavování nábytku)

Požadavky

- zodpovědný přístup
- fyzickou zdatnost
- ochotu se učit

Nabízíme

- práce na HPP
- nástup možný IHNED či DOHODOU
- mzda od 25.000Kč (fixní mzda 18.400Kč +variabilní složka 4.600Kč + docházkový bonus 2.000Kč + příplatky za práci o víkendu až 30%, za noční směny 10%, za přesčas 25% a za práci o svátcích 150%)
- práce na 3směnný provoz (R/O/N)
- MOŽNOST VYUŽITÍ SVOZOVÉ DOPRAVY ZDARMA (z Plzně, z Rokycan, z Hořovice, z Hrádku, z Berouna)
- MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek