Nabídka práce > Pickování ve skladu (BEZ NOČNÍCH SMĚN A VÍKENDŮ), KMENOVÝ STAV

Pickování ve skladu (BEZ NOČNÍCH SMĚN A VÍKENDŮ), KMENOVÝ STAV

Náplň práce

Máte zkušenost ve skladu na pozici manipulanta? Baví Vás práce se čtečkou? Hledáte práci BEZ NOČNÍCH SMĚN A VÍKENDŮ? A k tomu všemu hledáte práci DO KMENOVÉHO STAVU?
PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS...

Náplň práce:
- práce s PC/smartphonem
- evidování produktů ve skladu
- práce se čtečkou
- spolupráce s týmem a reportování nadřízenému
- dodržování pracovních instrukcí a standardů

Požadavky

- zkušenosti se skladováním nebo výrobním procesem výhodou
- základní PC gramotnost
- samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: Úherce (NÝŘANY)
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
- zajímavé finanční ohodnocení
- 2 směnný provoz, bez nočních směn a víkendů
- osobní i profesní růst, odměny
- dotované stravování v objektu
- čisté pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nýřany