Nabídka práce > Opravář strojů do kmenového stavu

Opravář strojů do kmenového stavu

Náplň práce

Jste technický typ a rád opravujete věci ve volném čase? Nevadí Vám práce na směnný provoz? Chcete pracovat ve společnosti, kde si svých zaměstnanců váží? Jestli jste aspoň jednou odpověděli ano, tak čtěte dál…

Náplň práce:
- oprava a seřízení sklářských automatů a jejich příslušenství
- kontrola správného chodu a příslušenství strojů
- oprava náhradních dílů a prověření jejich funkčnosti
- provádění denního záznamu o kontrole stroje
- dodržování zásad BOZP, PO a OŽP

Požadavky

- vyučení v oboru
- praxi v oboru výhodou
- svářečský průkaz výhodou
- flexibilitu, loajalitu
- ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu
- ochotu se dále vzdělávat

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: NOVÉ SEDLO
- motivační mzdové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování, dopravu a penzijní připojištění, stravenky
- příjemný pracovní kolektiv
- NEPŘETRŽITÝ provoz
- práce vhodná i pro ABSOLVENTY
- PRÁCE DO KMENOVÉHO STAVU

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nové Sedlo