Nabídka práce > Seřizovač - OBJ524

Seřizovač - OBJ524

Náplň práce

-         nastavení parametrů výroby po poruše či výměně
-         zajištění všech výrobních dokumentů, které jsou předepsané pro dané pracoviště
-         preventivní kontroly
-         příprava a seřízení robotů v rámci zavádění a průběhu výroby
-         výměna forem
-         úklid pracoviště
-         komunikace s mistrem a inspektorem kvality
-         kontrola vyrobených dílů, měření a kontrola teploty nástrojů

Požadavky

-         SOU technického směru
-         manuální zručnost
-         praxe na podobné pozici
-         automotive zkušenost výhodou

Nabízíme

-         moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti
-         možnost kariérního a odborného růstu
-         práce na dobu neurčitou
-         bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
-         Bonusy
-         práce ve 3-směnném provozu
-         příspěvek na stravování, telefon, penzijní připojištění, sport
-         roční bonus za splnění pracovního fondu
-         odměny při pracovních a životních jubileích
-         pracoviště oblast Vysoké Mýto

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 18 - 28 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vysoké Mýto