Nabídka práce > Strategický nákupčí

Strategický nákupčí

Náplň práce

- Vývoj dodavatelů
- Účast na centralizace nákupních aktivit ve spolupráci s vedením
- Poptávkové řízení dle jednotlivých komodit
- Vyjednávání s dodavateli, cenová jednání, uzavírání kontraktů
- Správa portfolia dodavatelů
- Pravidelné sledování výkonnosti dodavatelů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání – technický nebo ekonomický směr
- Prokazatelná praxe na samostatné pozici v nákupu nutná
- Dobrá komunikativní znalost AJ + alespoň základní NJ podmínkou
- Výborné znalosti MS Office
- Vyjednávací schopnosti, dobré analytické myšlení, aktivní, dynamický přístup

Nabízíme

- Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
- Uplatnění na zajímavé zodpovědné pozici
- Dobré platové ohodnocení – dle praxe a zkušeností
- Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy
- 5 týdnů dovolené, stravenky

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ pokročilá a NJ základní
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek