Nabídka práce > Nemáš zkušenost a chceš se stát parťákem? Máme pro tebe nabídku

Nemáš zkušenost a chceš se stát parťákem? Máme pro tebe nabídku

Náplň práce

Baví Vás práce ve výrobě? Nevadí Vám komunikace s lidmi? Pak se uzvěte…

Náplň práce:
- vedení pracovního týmu
- manipulace s materiálem
- podpora vedoucího s řízením směny a plněním výrobního plánu
- odpovědnost za část svěřeného pracoviště
- spoluzodpovědnost za kvalitu vyráběných produktů a dílů
- zlepšování a optimalizace existujících procesů na pracovišti
- školení nových pracovníků
- v případě nepřítomnosti zastupuje vedoucího směny

Požadavky

- SŠ nebo SOU (výhodou)
- min. 1 rok praxe ve výrobní společnosti na jakékoliv pozici (výhodou)
-zkušenosti s vedením lidí (výhodou)
- komunikační dovednosti
- technické myšlení
- PC gramotnost

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ (Borská Pole)
- zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- 3 směnný provoz
- proplácené přesčasy a pravidelné roční navyšování mzdy
- vzdělávací kurzy
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- možnost profesního i kariérního růstu
- práce do KMENOVÉHO STAVU

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň