Nabídka práce > Technický specialista Plzeň

Technický specialista Plzeň

Náplň práce

- Spolupráce s OEM dodavatelem (včetně návštěv a kontrol v jejich prostorách), identifikace oblastí pro zlepšení a návrh projektů na realizaci zlepšení.
- Vedení porad spojených s návrhy zlepšení spolupráce s dodavateli.
- Kontrola dodávek strojů a náhradních dílů od subdodavatelů. Jejich kvalitativní kontrola, statistika a analýza problémů a návrhy nápravných opatření.
- Komunikace se zákazníky ohledně přeprav, doručení, cenových nabídek přeprav, s dodavateli, celními deklaracemi a autoritami pro certifikace.
- Komunikace a spolupráce s kolegy v ČR i v zahraničí, denní komunikace s oddělením výroby, kvality, oddělením expedice a prodeje náhradních dílů. Analýza zjištěných závěrů a návrh následných opatření.

Požadavky

- SŠ vzdělání technického zaměření
- Zkušenosti ze strojírenství, zejména z výrobního závodu min. 2 roky
- Zkušenosti s optimalizací výroby
- Praxi v supply chain, kvalitě nebo ve výrobě. Kombinace praxe ve zmíněných oblastech je velkou výhodou
- Základní znalost AJ

Nabízíme

- Zajímavé finanční ohodnocení
- Odbornou práci ve stabilní společnosti
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na stravování
- Penzijní připojištění
- Pravidelnou valorizaci mezd
- Zaměstnanecký tarif u mobilního operátora

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň