Nabídka práce > Technik - údržbář do kmenového stavu

Technik - údržbář do kmenového stavu

Náplň práce

Máte zlaté české ručičky a baví vás opravovat? Máte technické myšlení a vyhlášku 50? Hledáte poctivou práci za poctivé peníze ve stabilní a uznávané společnosti? Pak neváhejte a pokračujte ve čtení!

Náplň práce:
- denní opravy a údržba výrobních hal a kanceláří
- zajištění servisu a revizí
- zajišťování, objednávání, přijímání a naskladňování náhradních dílů
- zajišťování oprav strojních součástí
- každodenní preventivní údržba

Požadavky

- praxe v oboru
- chuť opravovat stroje a zabývat se “špinavou prací“
- vyhláška 50
- základní znalost AJ nebo NJ, znalost PC
- samostatnost, spolehlivost, zručnost, technické myšlení

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: Štěnovice
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
- zajímavé finanční ohodnocení
- 4 směnný provoz (v nízké sezóně (leden - srpen) střídáme ranní-odpolední-noční, ve vysoké sezóně (září-prosinec) střídáme po šesti denním cyklu noční-odpolední-ranní a mezi cykly jsou vždy 2 dny volna)
- osobní i profesní růst, odměny, příplatky za noční směny
- dotované stravování v objektu
- čisté pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: štěnovice