Nabídka práce > Elektrikář do kmenového stavu (i s propadlou vyhláškou 50)

Elektrikář do kmenového stavu (i s propadlou vyhláškou 50)

Náplň práce

Pojď se přesvědčit, že stále existují zaměstnavatelé, kteří Tě za poctivou práci správně ohodnotí. Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou dveřních komponentů, hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTRIKÁŘ.

Náplň práce:
- komplexní údržba a opravy strojů a zařízení
- spolupráce při uvádění strojů do provozu
- odstraňování závad na elektrickém a strojním zařízení

Požadavky

- manuální zručnost
- vyhláška 50 (může být i propadlá)
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- schopnost pracovat dle pracovních postupů
- spolehlivost, samostatnost, zručnost

Nabízíme

-nástup možný IHNED
-místo výkonu práce: PLZEŇ
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
- nástupní mzda od 22.000Kč + výkonnostní bonus +zákonné příplatky
- 2 směnný provoz
- příspěvek na penzijní připojištění
- obědy zdarma

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.com nebo nás navštivte na pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek