Nabídka práce > Operátor výroby ve stabilní společnosti

Operátor výroby ve stabilní společnosti

Náplň práce

Jsi týmový hráč? Chceš pracovat jen na ranní směny a máš rád čisté pracovní prostředí? Pak je tato nabídka přesně pro tebe. Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou automatických dveřních systémů, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBY.

Náplň práce:
- práce s manuálními nástroji (vrtačky, frézky, pily, nože…)
- práce s principy štíhlé výroby
- řezání lamel
- úklid svěřeného úseku
- dodržování pravidel BOZP
- průběžná kontrola kvality výrobků

Požadavky

- vzdělání SOU nebo odpovídající zkušenosti
- praxe ve výrobní společnosti
- manuální zručnost
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
- schopnost týmové práce
- odolnost vůči stresu

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- práci ve stabilní společnosti
- dvousměnný provoz
- nástupní mzda 19.000 Kč + 20% měsíční bonusy + zákonné příplatky
- příspěvek na penzijní připojištění
- obědy zdarma

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.com nebo nás navštivte na pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek